Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia Lublina

CENTRUM PSYCHIATRII I PSYCHOTERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ
ul. Organowa 4a, 20-882 Lublin

Rejestracja
czynna od poniedziałku - do piątku,
w godz.: 15.00-20.00,
tel.: 81 740 24 14

E-mail: rejestracja@cbtlublin.pl
Rejestracja internetowa: Zarejestruj się onlinePsychoterapia indywidualna prowadzona w Lublinie (i nie tylko) to wsparcie w przypadku wystąpienia różnych trudności w życiu, pojawienia się braku motywacji, fobii i lęków, destruktywnego stresu, negatywnych emocji, a także dysfunkcji psychicznych. Pacjentowi może zostać udzielona pomoc także w przypadku wystąpienia zaburzeń odżywiania, leczenie depresji czy nerwic. Nawiązanie bezpośredniej relacji terapeutycznej z pacjentem opartej na szczerości, zaufaniu i swobodzie, pozwala otworzyć się i udzielić potrzebnego wsparcia.

Na skutek psychoterapii indywidualnej pacjent osiąga wyższy poziozm funkcjonowania, uczy się w konstruktywny sposób radzić ze stresem, pokonuje swoje lęki, nabiera pewności siebie w działaniu, zaczyna akceptować siebie i samodzielnie dąży do zmiany dotychczasowego życia. Sesja trwają zazwyczaj do jednej godziny i odbywają się na przestrzeni kilku tygodni lub nawet lat.

Osoby z Lublina, które borykają się z różnymi problemami, mogą zgłaszać się po wsparcie psychologiczne do Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Lublinie - ośrodek psychoterapii. W owym Centrum psychoterapia indywidualna prowadzona jest wedle dwóch nurtów: poznawczo-behawioralnego oraz integratywnego. W pierwszym przypadku podczas terapii są rozwiązywane aktualne trudności pacjenta. Spotkania odbywają się na przestrzeni od kilku do trzydziestu sesji. Ta skuteczna forma psychoterapii indywidualnej jest ważnym uzupełnieniem prowadzonej farmakoterapii.

W przypadku indywidualnej psychoterapii integratywnej w tym ośrodku w Lublinie zostają połączone różne podejścia terapeutyczne. Psychoterapeuta czerpie w tym przypadku z kilku nurtów, wybierając nurt wiodący, dodatkowo włączając elementy z innych obszarów. Dzięki temu psychoterapia indywidualna (m.in. w Lublinie) może być prowadzona w najbardziej optymalny sposób.

Osoby, które mają wątpliwości co do odpowiedniego rodzaju terapii, nie muszą się niczym martwić. Wystarczy skontaktować się z Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Copyright © 2018 Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. All rights reserved.

CENTRUM MEDYCZNE G. Małaj, M. Wieczerzak-Skubis sp.j.
ul. Organowa 4a, 20-882 Lublin NIP 946-266-30-18 REGON 365452469 KRS 0000638401
nr konta: mBank 91 1140 2004 0000 3102 7645 9055

Wdrożenie Icommedia.pl