Psychiatra Lublin Poniedziałek - Sobota

Potrzebujesz badań, zapraszamy.

Dobry psychiatra w Lublinie

CENTRUM PSYCHIATRII I PSYCHOTERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ
ul. Organowa 4a, 20-882 Lublin

Rejestracja
czynna od poniedziałku - do piątku,
w godz.: 15.00-20.00,
tel.: 81 740 24 14

E-mail: rejestracja@cbtlublin.pl
Rejestracja internetowa: Zarejestruj się onlineOd najmłodszych lat stykamy się z przekonaniem, że choroba psychiczna to coś wstydliwego. Osoby, u których podejrzewa się takie dolegliwości oraz te leczące się u specjalistów są ośmieszane i znieważane. „Psychol”, „wariat”, „szaleniec”, „świr” - te słowa niosą ze sobą jednoznacznie negatywny ładunek emocjonalny i zazwyczaj używamy ich, gdy chcemy kogoś obrazić. Właśnie dlatego już sam cień podejrzenia, że z naszą psychiką może dziać się coś niepokojącego, jest zazwyczaj wypierany ze świadomości. Nie chcemy zgodzić się na to, by zaliczono nas do grona tych upokarzanych „pomyleńców”, więc za wszelką cenę staramy się unikać wizyty u psychiatry.

Tymczasem warto przełamywać stereotypy nie tyle względów społecznych, co z uwagi na własne zdrowie. Przy leczeniu niektórych dolegliwości psychiatra jest zwyczajnie niezastąpiony, więc nie warto obawiać się, że leczenie negatywnie odbije się na naszych relacjach z bliskimi lub z otoczeniem. Trzeba pamiętać, że psychiatrów, podobnie jak innych lekarzy, obowiązuje tajemnica lekarska. W związku z tym możemy być pewni, że przedmiot ewentualnej wizyty w ośrodku zdrowia psychicznego (np. w Lublinie) będzie znany jedynie nam i specjaliście, do którego zwrócimy się o pomoc.

Zazwyczaj lekarze podkreślają, że pierwszym sygnałem, jaki powinien zwrócić uwagę pacjenta i skłonić go do umówienia się na spotkanie, jest moment, kiedy pewne nawyki, odczucia, myśli zaczynają przeszkadzać mu w codziennym życiu, utrudniać funkcjonowanie. Gdy zauważamy trwały spadek samopoczucia, przedłużające się i nawracające epizody bezsenności, złego nastroju, apatii, lęków, wtedy warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

Warto jednak wiedzieć, że żadne namowy przyjaciół czy rodziny tak naprawdę nie mogą skłonić osoby chorej do podjęcia leczenia u psychiatry. Owszem, sugestie bliskich potrafią zwrócić uwagę na problem, ale nie są w stanie przekonać do rozpoczęcia terapii (psychoterapeuta certyfikowany). Osoba cierpiąca sama musi zrozumieć, że potrzebuje pomocy i że chce z niej skorzystać. Dopiero wtedy można podjąć walkę o własne zdrowie psychiczne (np. w naszym ośrodku w Lublinie - psychoterapia indywidualna Lublin).


Psychiatra Lublin cennik


Rodzaj Wizyty Cena
wizyta lekarska diagnostyczna (pierwsza wizyta - czas dostosowany do potrzeb) 150 zł
wizyty lekarskie (kolejne wizyty) 100 zł
40-minutowa wizyta diagnostyczna dzieci i młodzieży
wypisanie opinii lub zaświadczenia
200 zł
dodatkowo 50 zł
50-minutowe sesje psychoterapeutyczne 100 zł - 120 zł
90-minutowe sesje terapii traumy 150 zł
90-minutowe wizyty małżeńskie / par / rodzinne 150 zł
50-minutowa porada psychologiczna 100 zł
Diagnoza i testy psychologiczne (kliknij tutaj) od 100 zł
Wizyty w języku obcym 200 zł
Wizyty domowe
(w przypadku dużej odległości cena może wzrosnąć)
od 200 zł
Copyright © 2017 Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. All rights reserved.

CENTRUM MEDYCZNE G. Małaj, M. Wieczerzak-Skubis sp.j.
ul. Organowa 4a, 20-882 Lublin NIP 946-266-30-18 REGON 365452469 KRS 0000638401
nr konta: mBank 91 1140 2004 0000 3102 7645 9055

Wdrożenie Icommedia.pl