Strona główna » Nasi specjaliści » Beata Kozyra
Beata Kozyra
Psycholog, psychoterapeuta integracyjny w trakcie certyfikacji
Ukończyła czteroletni całościowy Kurs Psychoterapii organizowany przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Odbyła roczne szkolenie w Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie.
Aktualnie realizuje roczny Kurs Warsztaty Seksuologiczne dla Psychoterapeutów, którego celem jest wzbogacenie zdobytych dotychczas umiejętności o metody terapeutyczne stosowane specyficznie w odniesieniu do problematyki seksuologicznej wnoszonej przez osoby korzystające z psychoterapii.
Doświadczenie zdobywa pracując w Szpitalu Neuropsychiatrycznym obecnie w Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym. Współpracuje również z poradniami psychologicznymi i poradniami zdrowia psychicznego w Lublinie.
Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową młodzieży od 15 r.ż. oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Udziela również pomocy psychologicznej i wsparcia rodzicom nastolatków. Pracuje integrując elementy różnych modalności terapeutycznych: nurtu psychodynamicznego, systemowego, poznawczo-behawioralnego, humanistyczno-egzystencjalnego.
Pracuje pod stałą superwizją doświadczonych psychoterapeutów, superwizorów doskonaląc warsztat terapeutyczny.
Zakres udzielanych konsultacji w Centrum:
- psychoterapia indywidualna osób dorosłych z zaburzeniami lękowymi, afektywnymi,
psychosomatycznymi, osobowości, będących w kryzysowych sytuacjach życiowych
oraz doświadczających stresu i napięć; - psychoterapia indywidualna młodzieży z zaburzeniami emocjonalnymi, niską samooceną
i problemami z samoakceptacją oraz trudnościami w kontaktach społecznych